Alparslan Büyük Selçuklu’dan gitmişti! O isim Kübra dizisiyle gümbür gümbür geliyor

Yağmur Taylan ile Durul Taylan ikilisinin yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un da anlaşma sağladığı Kübra dizisinde transferlere bir yenisi daha eklendi. TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da senaryo gereği Alparslan ve Süleyman’ın amcası rolüyle kameralar karşısına geçen Uygar Özçelik, Kübra dizisiyle sözleşme imzaladı.

Bir dönem Alparslan Büyük Selçuklu’da oynadığı ‘İbrahim Yınal’ karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan ve performansıyla izleyenlerin takdirini toplayan Uygar Özçelik’in Kübra dizisinde hangi rolle ekran önüne çıkacağı belli oldu.

Daha önce de Arıza, İstanbullu Gelin, Şeref Meselesi, Küçük Kadınlar, Avrupa Yakası, Fi, Gülperi, Genco ve Kaybolan Yıllar gibi yapımlarda boy gösteren Uygar Özçelik, Kübra dizisinde ‘Reis’ karakteriyle gümbür gümbür geliyor.

Senaristliğini Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın üstlendiği OGM Pictures imzalı Kübra dizisinde Uygar Özçelik’in yanı sıra Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahsen Eroğlu, Cihan Talay ve Aytek Şayan gibi isimler de yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir