Derya Uluğ’a hırsızlık şoku! ‘Hepsi gitti, çok üzüldüm’

Son dönemin popüler isimlerinden Derya Uluğ, kariyerinin yanı sıra özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettirdi. Ünlü şarkıcı, bu kez bambaşka bir olayla gündeme geldi.

Bir süredir sıkıntılarla uğraşan Uluğ, Hollanda dönüşü hırsızlık şoku geçirdi.

HASTANELİK OLDU

Ünlü şarkıcı, dün rahatsızlandı. Sosyal medya hesabından konsere çıkamayacağını belirten isim hayranlarını endişelendirdi. Sahnedeyken kötüleşen Uluğ, apar topar hastaneye kaldırıldı.

DOMUZ GRİBİ OLDU

Kıbrıs’taki konseri sırasında rahatsızlan Uluğ konserini zar zor tamamladı ve sonrasında hemen hastaneye kaldırıldı. Ünlü ismin domuz gribine yakalandığı öğrenildi.

MÜCEVHERLERİ ÇALINDI

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günelrde Hollanda’da gerçekleştirdiği konser dönüşü yaşadığı talihsiz olayla şaşkınlık geçirdi. Hırsızlar havalimanında Uluğ’un bavulundaki mücevherleri çaldı. Bavulunu İstanbul’da açan sanatçı, çantasını göremeyince şok oldu.

İçinde değerli ziynet eşyalarının olduğu çantayı bulamayınca Uluğ, şikayetçi oldu. Kıymetli takılarının çalınmasıyla şok olan sanatçının şikayeti üzerine araştırmalar başladı. Sanatçının bavulunun içinde daha çok ziynet eşyası olan diğer çantanın hırsızlar tarafından görülmemesi ise Uluğ’un tek tesellisi oldu.

“BU ARA CİDDİ NAZAR VE GÖZ VAR”

Yaşadığı talihsizlikle ilgili konuşan sanatçı şu ifadeleri kullandı:

Amsterdam’a konsere gittim. Bagajımı, uçağa binmeden teslim etmiştim. Açtığımız takı kutusunu açık buldum. Değerli takılarım çalındı. Gerekli başvuruları yaptım. Gitti hepsi. Bundan sonra yanımdan ayırmayacağım değerli eşyalarımı. Çok üzüldüm. Bu ara ciddi nazar ve göz var. Geçen haftadan beri talihsizlikler başımı bırakmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx